Основни податоци за училиштето:

 

Име

СОУ„Гимназија Кочо Рацин“-Велес 

Адреса:

ул.Благој Ѓорев 40, Велес

Телефонски број:

043 212 535

Електронска пошта:

Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

Директор:

м-р Саше Андреевски

Заменик директор:

Славче Давитковски

Секретар:

Десанка Нојкова

Стручни соработници:

Анита Смилевска-психолог

Бранка Донева-педагог

kontakt

 

Googlе Translate

Присутни

Денес28
Вчера153
Оваа недела28
Овој месец3591
Вкупно212223

Во моментов присутни

2
корисници

Понеделник, 23 Октомври 2017 04:22

Распоред на часеви

raspored dzvonenje

СОУ„Гимназија Кочо Рацин“-Велес гимназија