За да ги погледнете термините за разговор со родител, дополнителна и додатна настава за учебната 2014/15 година кликнете на следниот линк: повеќе

Googlе Translate

Присутни

Денес118
Вчера1021
Оваа недела2807
Овој месец7293
Вкупно234910

Во моментов присутни

2
корисници

Недела, 25 Февруари 2018 06:26

Распоред на часеви

raspored dzvonenje

СОУ„Гимназија Кочо Рацин“-Велес гимназија