Access

Размена на ученици

razmena ucenici

Е-дневник

e dnevnik

Математички лавиринт

mat lab

Активности

Категорија: Настани

naslovna

На 15 февруари, се одбележува Светскиот ден на децата заболени од карцином. Неговото одбележување ...

Повеќе...

Категорија: Настани

naslovna

Во католичкиот календар на 14 февруари се празнува св. Валентин, заштитник на вљубените. Овој празник, кој ја...

Повеќе...

Категорија: Настани

naslovna

По повод распишаниот литературен конкурс на тема: „Пред споменикот на Делчев“,...

Повеќе...

Googlе Translate

Огласна табла

Размена на ученици

Размена на ученици во Cordoba, Spain повеќе 

Размена на ученици во Plymouth, UK повеќе 

Размена на ученици во Lutraki, Greece повеќе 

Размена на ученици во Bratislava, Slovakia повеќе 

Размена на ученици во Strasbourg, France повеќе

Размена на ученици во Mardin, Turkey повеќе 

Размена на ученици во Cluj, Romania повеќе 

Присутни

Денес308
Вчера385
Оваа недела2139
Овој месец11309
Вкупно929458

Во моментов присутни

3
корисници

Сабота, 28 Мај 2022 18:56

РАСПОРЕД

   

   


Baner erazmus


Категорија: Натпревари

Категорија: Еразмус

СОУ„Гимназија Кочо Рацин“- Велес

СОУ„Гимназија Кочо Рацин“-Велес гимназија