Известување за упис во учебната 2020/2021 година.

Известување за прием на документи

Пријава

Протокол

 

Googlе Translate

Присутни

Денес198
Вчера507
Оваа недела1210
Овој месец8957
Вкупно818149

Во моментов присутни

5
корисници

Среда, 20 Октомври 2021 10:07
СОУ„Гимназија Кочо Рацин“-Велес гимназија