Се известуваат учениците од четврта година дека оваа недела ќе има подготвителна настава по математика за државна матура секој ден од 10h.

Одговорен професор:

Мариче Лазаровска

Googlе Translate

Присутни

Денес421
Вчера462
Оваа недела1868
Овој месец7186
Вкупно612885

Во моментов присутни

7
корисници

Четврток, 13 Август 2020 22:44
СОУ„Гимназија Кочо Рацин“-Велес гимназија