Објавен е распоредот за екстерно тестирање на матурантите по предмети во вториот рок. За да го прегледате распоредот кликнете на повеќе

 Или можете да ја посетите страната prasanjaeksterno.dic.edu.mk

 

Googlе Translate

Присутни

Денес561
Вчера496
Оваа недела2637
Овој месец7919
Вкупно735585

Во моментов присутни

4
корисници

Петок, 14 Мај 2021 22:45
СОУ„Гимназија Кочо Рацин“-Велес гимназија