Објавен е распоредот за екстерно тестирање на матурантите по предмети во вториот рок. За да го прегледате распоредот кликнете на повеќе

 Или можете да ја посетите страната prasanjaeksterno.dic.edu.mk

 

 

Googlе Translate

Присутни

Денес541
Вчера496
Оваа недела2617
Овој месец7899
Вкупно735565

Во моментов присутни

4
корисници

Петок, 14 Мај 2021 21:56
СОУ„Гимназија Кочо Рацин“-Велес гимназија