Настани

 

naslovna

Тренинзите организирани од Првата детска амбасада „Меѓаши“ продолжуваат и во второто полугодие, од учебната 2017/18 година...

Повеќе: ТРЕНИНГ НА ТЕМА: „ВОВЕД ВО УЧИЛИШНАТА МЕДИЈАЦИЈА“

naslovna

Во рамките на Програмата за Мировно образование, а во организација на Првата детска амбасада – Меѓаши, во периодот од 17 до 20 јануари во хотелот „Аурора“, Берово се реализира тренинг ...

Повеќе: Тренинг на тема: „Врсничко насилство – булинг“

naslovna

Традицијата за организирање на пригодна програма по повод католичкиот празник Божиќ продолжи и оваа година. Поточно ова беше триесет и прва ...

Повеќе: Божиќна програма

 

naslovna

Учениците од Гимназијата „Кочо Рацин“ ,кои немаа можност да ја гледаат премиерата на театарската претстава „Многу врева за ништо“,со задоволство ја посетија...

Повеќе: Младите актери повторно на сцена

Страница 4 од 46

Googlе Translate

Присутни

Денес125
Вчера1021
Оваа недела2814
Овој месец7300
Вкупно234917

Во моментов присутни

3
корисници

Недела, 25 Февруари 2018 06:43

Распоред на часеви

raspored dzvonenje

СОУ„Гимназија Кочо Рацин“-Велес гимназија