Настани

naslovna

Отворениот ден на училиштето беше можност учениците од Гимназијата „Кочо Рацин“ ...

Повеќе: ОТВОРЕН ДЕН НА ГИМНАЗИЈАТА

naslovna

Во рамките на проектот „Мировно образование“ и активностите за промовирање на ...

Повеќе: Одбележување на 20 март, Светскиот ден на среќата и 21 март, Светскиот ден на поезијата

naslovna

Во нашата Гимназија секогаш постоеле ученици, вљубеници во актерството и театарот. На нивна иницијатива и...

Повеќе: Гимназијалците го одбележаа Светскиот ден на театарот

naslovna

Гимназијалците од трета и четврта година се вклучија во одбележувањето на – Светскиот ден на лицата со Даунов синдром....

Повеќе: ПОВЕЌЕ СЛИЧНИ, ОТКОЛКУ РАЗЛИЧНИ

Страница 1 од 89

Googlе Translate

Присутни

Денес423
Вчера348
Оваа недела983
Овој месец1428
Вкупно973134

Во моментов присутни

3
корисници

Среда, 05 Октомври 2022 22:43
СОУ„Гимназија Кочо Рацин“-Велес гимназија