Настани

naslovna

САКАТЕ ДА УЧИТЕ АНГЛИСКИ ЈАЗИК? НЕ СТЕ ИМАЛЕ МОЖНОСТ ДОСЕГА? АПЛИЦИРАЈТЕ!...

Повеќе: Повик за пријавување за програмата ACCESS за новата учебна година

naslovna

Известување за упис во СОУ "Гимназија Кочо Рацин" Велес во прва година во учебната 2020/2021 година....

Повеќе: Известување за упис во учебната 2020/2021 година.

naslovna

Денес е 9 мај - Денот на Европа и Денот на победата над фашизмот.Оваа година се прославува и големиот...

Повеќе: ИНТЕРАКТИВЕН КВИЗ ЗА ЕУ

naslovna

Во СОУ ,,Гимназија Кочо Рацин" Велес во учебната 2020/21 година во I година ќе се запишат 204 ученици во 6 паралелки.

Повеќе: Оглас за запишување на ученици во I година во учебната 2020/21 година

Страница 4 од 87

Googlе Translate

Присутни

Денес364
Вчера425
Оваа недела2885
Овој месец6788
Вкупно858214

Во моментов присутни

5
корисници

Недела, 16 Јануари 2022 19:50
СОУ„Гимназија Кочо Рацин“-Велес гимназија