Настани

 

naslovna

Амбасадорката на Велика Британија во Скопје, Рејчел Галовеј, на 27 септември 2019 година...

Повеќе: НАТО-КАРАВАН – УЧИМЕ ЗА НАТО

naslovna

Со пригоден поетско-музичкиот колаж, посветен на книгата и читањето, месецот на книгата го одбележаа и учениците од нашата Гимназија.

Повеќе: ПРИГОДНА ПРОГРАМА ПО ПОВОД МЕСЕЦОТ НА КНИГАТА

naslovna

И оваа учебна година, секојдневната атмосфера во новинарските редакции на медиумите имаа можност...

Повеќе: МЕДИУМСКИ ДЕН – МЕДИУМСКА ПИСМЕНОСТ

naslovna

Преку оваа средба, учениците ја покажаа желбата за меѓусебна соработка и исполнување на целта за привлекување на...

Повеќе: ИНКЛУЗИВНИ ПАРТНЕРСТВА ВО ЗАЕДНИЦИТЕ

Страница 6 од 84

Googlе Translate

Присутни

Денес433
Вчера594
Оваа недела433
Овој месец14155
Вкупно636206

Во моментов присутни

9
корисници

Понеделник, 28 Септември 2020 16:35
СОУ„Гимназија Кочо Рацин“-Велес гимназија