Настани

naslovna

На 24 септември 2019 година, во Ликовниот салон во Велес, учениците од I и IV година имаа можност да ја посетат...

Повеќе: ЛИКОВНА ИЗЛОЖБА

 

naslovna

Амбасадорката на Велика Британија во Скопје, Рејчел Галовеј, на 27 септември 2019 година...

Повеќе: НАТО-КАРАВАН – УЧИМЕ ЗА НАТО

naslovna

Со пригоден поетско-музичкиот колаж, посветен на книгата и читањето, месецот на книгата го одбележаа и учениците од нашата Гимназија.

Повеќе: ПРИГОДНА ПРОГРАМА ПО ПОВОД МЕСЕЦОТ НА КНИГАТА

naslovna

И оваа учебна година, секојдневната атмосфера во новинарските редакции на медиумите имаа можност...

Повеќе: МЕДИУМСКИ ДЕН – МЕДИУМСКА ПИСМЕНОСТ

Страница 8 од 87

Googlе Translate

Присутни

Денес376
Вчера425
Оваа недела2897
Овој месец6800
Вкупно858226

Во моментов присутни

4
корисници

Недела, 16 Јануари 2022 20:31
СОУ„Гимназија Кочо Рацин“-Велес гимназија