Настани

naslovna

Пред извесен период со задоволство го прифативме предлогот за соработка со Командата за обука и доктрина...

Повеќе: Одбележување на денот на КОД

slika f

Женската младинска фудбалска репрезентација на Македонија до седумнаесет години замина за Црна Гора

Повеќе: Младинска фудбалска репрезентација

DSCN0725

Прославувањето на значајните историски настани секогаш претставува чест и задоволство. Тие не потсетуваат на нашата должност дека треба да останеме доследни

Повеќе: Штрајкот на велешките гимназијалци

IMG 0883

Во рамките на проектот „Активирај се и ти“ во организација на Општина Велес на 26 февруари во Големата сала на нашето училиште се одржа трибина за едукација

Повеќе: Активирај се и ти

Страница 83 од 84

Googlе Translate

Присутни

Денес294
Вчера563
Оваа недела294
Овој месец13658
Вкупно651540

Во моментов присутни

6
корисници

Понеделник, 26 Октомври 2020 13:05
СОУ„Гимназија Кочо Рацин“-Велес гимназија