Настани

kosturnica naslovna

Традиционалната соработка на СОУ „Гимназија Кочо Рацин“ и Општинската организација на борците од Народноослободителната...

Повеќе: Партизански одреди

naslovna

Пред извесен период со задоволство го прифативме предлогот за соработка со Командата за обука и доктрина...

Повеќе: Одбележување на денот на КОД

slika f

Женската младинска фудбалска репрезентација на Македонија до седумнаесет години замина за Црна Гора

Повеќе: Младинска фудбалска репрезентација

DSCN0725

Прославувањето на значајните историски настани секогаш претставува чест и задоволство. Тие не потсетуваат на нашата должност дека треба да останеме доследни

Повеќе: Штрајкот на велешките гимназијалци

Страница 93 од 95

Googlе Translate

Присутни

Денес29
Вчера155
Оваа недела868
Овој месец318
Вкупно1040542

Во моментов присутни

2
корисници

Сабота, 03 Јуни 2023 06:05
СОУ„Гимназија Кочо Рацин“-Велес гимназија