Настани

naslovna

Од нашата Гимназија имавме по двајца претставници од прва, втора и трета година, а резултатите се следниве:...

Повеќе: Oпштински натпревар по англиски јазик

naslovna

Завршна сметка за 2022 година...

Повеќе: Завршна сметка за 2022 година

naslovna

Во организација на Советот за јавно здравје на Општина Велес и ОО на Црвен крст...

Повеќе: Трибина по повод 1 Декември – Светски ден на борба против сидата

naslovna

Општинската организација на Црвениот крст од Велес, на 7 декемри 2022 г. организираше...

Повеќе: Крводарителска акција

Страница 3 од 95

Googlе Translate

Присутни

Денес86
Вчера121
Оваа недела517
Овој месец3380
Вкупно1058437

Во моментов присутни

2
корисници

Четврток, 21 Септември 2023 14:21
СОУ„Гимназија Кочо Рацин“-Велес гимназија