Проектни активности

stobi

И oвaa учебнa гoдинa Гимнaзијaтa „Кoчo Рaцин" јa продолжи својата соработка со Народниот театар „Ј.Х.К. Џинот“ – Велес. Соработката зaпoчнa сo ...

Повеќе: Дружење и учење

naslovna

Учениците од Велешката гимназија од прва, втора и трета година заедно со своите ментори...

Повеќе: СПОРТСКИ АКТИВНОСТИ - ПЛАНИНАРЕЊЕ

Googlе Translate

Присутни

Денес246
Вчера385
Оваа недела1444
Овој месец9906
Вкупно698584

Во моментов присутни

4
корисници

Четврток, 25 Февруари 2021 15:05
СОУ„Гимназија Кочо Рацин“-Велес гимназија