Основни податоци за училиштето:

 

Име

 СОУ„Гимназија Кочо Рацин“-Велес 

Адреса:

 ул.Благој Ѓорев 40, Велес

Телефонски број:

 043 212 535

Електронска пошта:

 Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

В.Д. Директор:

 Зоран Јованов

Заменик директор:

 

Секретар:

 Десанка Нојкова

Стручни соработници: 

 Анита Смилевска-психолог

 Бранка Донева-педагог

kontakt

 

Googlе Translate

Присутни

Денес229
Вчера342
Оваа недела571
Овој месец1602
Вкупно943995

Во моментов присутни

2
корисници

Вторник, 05 Јули 2022 18:28
СОУ„Гимназија Кочо Рацин“-Велес гимназија